Archiv aktualit

 • Polní testy v podhůří Himalájí

  Zástupci firmy MOTORPAL se účastnili polních testů na traktoru INDOFARM 3065DI s motorem v provedení TREM Stage IV v Indii 🇮🇳 při okolních teplotách nad 45°C ve stínu. Tento motor byl kompletně přestavěn na nové emisní provedení, připraven na testy v technické divizi MOTORPALu a následně homologován v srpnu 2022. Úspěšně završené polní testy jsou důkazem technicky vyzrálé koncepce motoru a jeho příslušenství a jsou důležitým milníkem k jeho (SOP) sériové výrobě. Na videu se můžete podívat, jak testy probíhaly. Experiment se sklenicí vody postavené na kapotě traktoru názorně dokládá hladký chod motoru bez znatelných vibrací.

  28.08.2023

 • Mistři v MOTORPALu

  Do MOTORPALu jsme pozvali zástupce týmu Vysočina Gladiators, hrajícího šéfa týmu Martina Kulhu a defensive line Davida Suchého, který byl u počátku naší spolupráce. Gladiátoři totiž v červenci podruhé ve své historii vyhráli Czech Bowl. Děkujeme za návštěvu, ještě jednou gratulujeme k titulu a těšíme se na mistrovskou spolupráci v roce 2024. A ať soudek chutná!

  04.08.2023

 • Výuka českého jazyka v Batelově

  V dubnu jsme spustili základní výuku českého jazyka pro ukrajinské zaměstnance také na pobočném závodu v Batelově. Těší nás, jak výuka probíhá! Všichni studenti chodí na výuku se zájmem a dělají velké pokroky.

  03.08.2023

 • Poděkování za charitativní činnost MOTORPALu

  Za naší charitativní činnost jsme dostali poděkování od Oblastní charita Třebíč. Také děkujeme. Charitě se budeme věnovat i nadále!

  31.07.2023

 • MOTORPAL podporuje mistry

  Tým amerického fotbalu Vysočina Gladiators, který MOTORPAL od nové sezony podporuje, se stal podruhé mistrem ČR. Ve finálovém utkání porazili Gladiátoři do té doby neporaženou Ostravu 42:28. GRATULUJEME a těšíme se na spolupráci v sezoně 2024!

   

  17.07.2023

 • Gladiátoři ve finále

  Tým amerického fotbalu Vysočina Gladiators, který MOTORPAL od nové sezony sponzoruje, se dostal do finále. V semifinálovém utkání porazili Gladiátoři doma v Jihlavě slovenskou Nitru po velkém boji 34:28 a zahrají si o titul - Czech Bowl. MOTORPAL byl partnerem zápasu a měl reklamu přímo na travnaté hrací ploše.

   

  04.07.2023